APIE AUTORĘ

Rūta Steponavičienė

Labas,

Ar norėtum sužinoti mano istoriją? Ji nėra labai intriguojanti, tačiau norėčiau išskirti tai, kas Tau turėtų būti aktualu.

Ar teko patirti nusivylimų profesinėje veikloje? O galbūt Tu, kaip ir aš ilgai klaidžiojai, ar vis dar klaidžioji, nerasdama/-as tikrojo savirealizacijos kelio?

Pasakysiu atvirai, kiekvienas nesėkmingas bandymas man buvo žingsnis savęs ir savirealizacijos link. Esant nemalonioje situacijoje tikrai taip neatrodo, tačiau, kai nueitas nemažas etapas, atsigręžusi galiu padėkoti visiems, kurie mane sustabdė ar net aiškiai įvardino, jog tai ne man. Tokie žodžiai nebūna labai saldūs, bet reikėtų suprasti, kad taip Gyvenimas kalbasi su mumis. Tad kuo labiau priešinamės ir stengiamės save įtikinti, jog šis darbas tikrai tinkamas, tuo skaudžiau Gyvenimas „spardys“ sėdynę. Žinoma, tai nei gerai, nei blogai, tiesiog kiekviena patirtis, net ir pati nemaloniausia, turi savo prasmę.

Darbas ir profesija yra Tavo indėlis į žmonijos raidą. Tai tavo gyvenimas ir kūryba. Pamąstyk apie tai.

Iki šios „Mrs. Perfect“ knygos ilgai keliavau: studijavau Menotyrą, apie kurią stodama net nenutuokiau, baigusi mokiausi buhalterijos, vėliau išbandžiau save el. prekyboje, sėmiausi aromaterapijos žinių, lipau iš komforto zonos ir mėginau prisijaukinti masažo subtilybes, vėliau įgijau verslo organizatorės kvalifikaciją… Taip vingiuotu ir duobėtu keliu atklydau iki „Rašytojų akademijos“ slenksčio, kur mane su meile priėmė Evelina Biliūnaitė bei įkvėpė drąsos veikti.

Žinoma, daugiau kaip dešimtmetį trukusios ir tebesitęsiančios egzistencinių tiesų paieškos taip pat turėjo susiformuoti į davimo procesą. Juk neįmanoma tiek kaupti ir su niekuo nesidalinti. Taip gimė www.tobuleju.com.  

Todėl šiandien esu dėkinga už sutiktus žmones, su kuriais kartu atiduodame Tau ir visiems, kam reikalinga mūsų kūryba, tai kas geriausia bei kokybiškiausia. www.tekstaijususekmei.com gausi komanda šiame etape yra mano šeima, kurią priimu kaip Gyvenimo dovaną.

Tad raginu Tave nenuleisti rankų. Tik tuomet, kai priimsi ryžtingą sprendimą pats Gyvenimas Tau padės pačiomis palankiausiomis sąlygomis. O jei šiuo metu Jis dar Tau bado į skaudžias vietas, susimąstyk: kur ir kodėl save apgaudinėji? Žinau, nėra lengva suprasti ir atpažinti savo tikrąjį kelią, kuriuo eidama/-as galėtum būti naudingiausia/-as, bet ieškoti ir stengtis verta.

Nėra gerų ir blogų darbų bei veiklų, svarbu tik tai, kaip Tu iš tiesų jautiesi. Atmesk visus vertinimus ir pajusk. Intuicija Tavęs neapgaus.

P.S. jeigu knygą „Mrs. Perfect. Moteris, kuri nemokėjo verkti“ būtų pirmiausia pasičiupusi kuri nors leidykla, dabar neskaitytum šių eilučių, nebūtų šios svetainės, o galbūt ir projekto „Pamilk save“. Tad jei ir Tu esi parašiusi/-ęs, ar planuoji parašyti knygą, labai gerai įsiklausyk, ką Tau sako aplinkybės ir gimstančios tyriausios mintys…

Su šiltais linkėjimais,

Rūta Steponavičienė