MRS. PERFECT KNYGA

Atėnė turėjo viską, ko gali geisti kiekviena moteris – sėkmingą karjerą, mylintį vyrą, nuostabų vaiką. Moteris gyveno savo pačios susikurtame tobulame pasaulyje, tačiau sielos gelmėse šmėžavo tamsūs šešėliai, pranašaujantys kažką negero. Deja, taip ir nutiko. Vis atkakliau grumiantis dėl sėkmės, pamažu griuvo santuoka, o žlugus pelningiausiam projektui – nusivylimas savimi peržengė ribas. Jautri siela ir kūnas neatlaikė ilgai kaupto skausmo.

Kaip nustoti būti „Mrs. Perfect“ ir pradėti mėgautis savimi bei gyvenimu? Kodėl moterys iššvaisto energiją ir kur veda gyvenimas be tikros meilės? Kokia gyvenimo pamokų prasmė? Į šiuos ir kitus gyvybiškai svarbius klausimus knygos herojė ieškos atsakymų saviugdos stovykloje Kroatijoje ir pas sielų gydytoją Jonę, tačiau tikrąjį žinojimą atras savyje.

Lemtinga pažintis su gražuoliu Emilijumi ir netikėti bei sunkūs išbandymai, svaiginančios Kroatijos gamtos apsuptyje, sugriaus tobulosios Atėnės iliuzijų pasaulį. Kaip pasisuks pagrindinių herojų likimai?

 

Saviugdai skirtame romane persipina meilės drama, intriguojančios paslaptys, romantika ir netikėti siužetų vingiai, vedantys skaitytoją savęs pažinimo link.

PDF KNYGOS KAINA  9,99 EUR 4,99 EUR

Redaktorės žodis

Knyga nuo pat pradžių sužavi savo paprastumu. Autorė per sąmoningumo prizmę pasakoja nuostabią meilės istoriją. Kūrinyje subtiliai atskleidžiami visatos dėsniai bei pateikiami patarimai kaip mylėti save bei savo artimą, kaip pasisemti stiprybės užgriuvus gyvenimo negandoms.

Manau, kad ši knyga pritrauks įvairaus žanro skaitytojus, nes tai ir meilės romanas, kuriame netrūksta intrigos bei pikantiškų detalių, ir psichologinis kūrinys, padedantis tobulėti tiek dvasiškai tiek fiziškai.

Kiekvienas mūsų turime dvasinių skaudulių likusių iš praeities, nepateisintų lūkesčių, neišsipildžiusių svajonių. Visas šis „bagažas“ kaupiasi mūsų širdyse bei protuose, blokuodamas švarias bei tyras mintis. Tampame irzlūs, pikti, pavydūs, kerštingi. Ši knyga pamokys kaip atsikratyti nereikalingo „bagažo“, kaip išlaisvinti save nuo blogos energijos, įsileisti į save visatos grožį ir atgimti nauju žmogumi.

Rasa BANELĖ

  • Tai elektroninė knyga, parengta PDF formatu. Po apmokėjimo galėsite ją atsisiųsti į savo kompiuterį ar/ir mobilųjį įrenginį. 
  • Knygos kokybė atitinka reikiamus standartus. Jei kiltų neaiškumų, prašome susisiekti el. paštu steponaviciene.ruta@gmail.com
  • PDF knyga negrąžinama.
  • Visos teisės priklauso autoriui, todėl be sutikimo draudžiama platinti ir kopijuoti.
  • Knygos autorius ir pardavėjas: Rūta Steponavičienė, individualios veiklos nr. 780231.